Домой Фото Військові медики у мобільному госпіталі відпрацювали надання оперативної допомоги пораненим бійцям

Військові медики у мобільному госпіталі відпрацювали надання оперативної допомоги пораненим бійцям

На Херсонщині, у рамках стратегічних командно-штабних навчань ЗСУ «Об’єднані зусилля — 2020» відбулося тактико-спеціальне навчання з розгортання та функціонування військового мобільного госпіталю, в ході якого військові медики відпрацювали питання надання кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям, що отримали під час навчань різноманітні травмування та поранення, інформує прес-служба Командування Медичних сил ЗСУ.

Під час навчання до мобільного госпіталю, що здійснив кількасот кілометровий марш та розгорнувся у визначеному районі, було евакуйовано 7 військовослужбовців, 3 з яких перебували у важкому стані (поранення органів грудної клітини з пошкодження ділянки серця та перікарду, вогнепальний осколковий перелом лівого стегна з пошкодженням загальної стегнової артерії з геморагічним шоком ІІ ступеню та травматичною ампутацією верхньої кінцівки).

Важких пацієнтів після огляду та проведення необхідних дообстежень одразу було доправлено до протишокової палати та операційної, де профільні фахівці-хірурги за допомоги анестезіологів і операційних бригад провели умовні оперативні втручання.

Після проведення операцій пацієнтів перевели до відділення інтенсивної терапії для стабілізації їх стану та підготовки до аеромедичної евакуації на наступний рівень надання медичної допомоги.

Підводячи підсумки заняття, начальник Національного військового-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук та начальник медичної частини госпіталю полковник медичної служби Олександр Циц подякували усьому особовому складу мобільного госпіталю за професійну командну роботу та швидкість і правильність у прийнятті рішень згідно міжнародних стандартів надання медичної допомоги в бойових умовах.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, канадські інструктори проводили спецкурс бойової медицини для лікарів ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу