Військові Канади ознайомилися з потужностями навчального центру українських гвардійців. ФОТО

-

Читайте также

Представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція UNIFIER) оглянули навчально-матеріальну базу центру академії Національної гвардії, ознайомившись з основними потужностями бази, інформує прес-центр НГУ.

Гості відвідали локації навчального центру для практичної підготовки, тактичне поле, де проходили заняття у курсантів та побачили специфіку проведення занять. Також військові ознайомилися з блокпостом, інженерним містечком, фортифікаційними спорудами, побачили місце проведення підривних робіт.

Крім того, відвідали військове стрільбище, де ознайомилися з курсом стрільб та умовами виконання навчальних вправ стрільби.

«З 2020 начального року ми імплементуємо в наші робочі програми навчальних дисциплін стандарти НАТО, тож співпраця набирає обертів. Військовослужбовці ЗС Канади були присутні під час проведення державної атестації курсантів-випускників. Гості побачили, які питання виносяться на іспит. Здивувалися різноманіттю дисциплін на іспиті – це і тактико-спеціальна підготовка, і тактика, і питання з вогневої підготовки. Також побачили макет місцевості, де спочатку курсанти на робочій карті командира відпрацьовують своє рішення, а потім ставлять завдання вже на макеті», – розповів гостям начальник кафедри тактики полковник Євген Башкатов.

Крім того, в навчальному центрі гостей ознайомили з розташуванням факультетів, життєдіяльністю та побутовими умовами курсантів.

«Я побачив, що навчальний центр Академії Нацгвардії має потужну навчально-матеріальну базу, щоб проводити масштабні навчання з курсантами. Також на високому рівні організована охорона навчального центру. Ми з нетерпінням чекаємо серпня, де будемо присутні на заняттях під час курсу молодого бійця», – зазначив офіцер з розробки навчальних програм для офіцерського складу капітан Девід Макдональд.

Нагадаємо, на полігоні Навчального центру Нацгвардії у Золочеві Львівської області пройшли практичні заняття в польових умовах, під час яких представники операції UNIFIER та інженери Центру проводили практичні підривні роботи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пособник окупантів підозрюється у загибелі бійця ЗСУ: подробиці

Луганська обласна прокуратура повідомила про підозру учаснику НЗФ РФ за фактом участі у незаконному збройному формуванні, умисних дій з...