Військове керівництво оглянуло територію майбутньої бази ВМС у Бердянську. ФОТО

-

Читайте также

У середу, 18 березня, в Бердянський порт прибули начальник Генштабу Руслан Хомчак, Міністр оборони Андрій Таран та командувач ВМС ЗС України Ігор Воронченко, вони оглянули територію порту й ознайомились з його потужностями.

Про це повідомила у Facebook адміністрація морпорту Бердянськ.

Під час зустрічі з керівництвом держпідприємства військові обговорили питання безпеки на Азові та розміщення у Бердянську бази ВМС. Її головним завданням має бути – гарантія безпеки міста та регіону.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року командувач ВМС України Ігор Воронченко заявив про створений в Азовському морі дивізіон надводних кораблів, пунктами базування якого будуть Маріуполь та Бердянськ. До складу дивізіону входять: пошуково-рятувальне судну «Донбас» (A500), морський буксир «Корець» (A830), МБАК «Лубни»,  МБАК «Кременчук».

Цьому передувало рішення за результатами засідання РНБО України про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угрупування ВМС, розбудову відповідної інфраструктури, забезпечення підрозділів берегової оборони новітньою високоточною ракетною зброєю тощо.

Як повідомляла група «ІС«, США допоможуть Україні модернізувати кілька українських військовоморських баз, щоб надати військовим кораблям США і НАТО можливість стикування всього в декількох милях від контрольованого Росією Криму.

загрузка...

Свежее

Спецслужбы РФ, системно сея дезинформацию в странах ЕС, подрывают доверие к НАТО, — аналитик

В целях подрыва взаимоотношений стран Евросоюза с США и дальнейшего ослабления Североатлантического альянса, российские спецслужбы проводят операции по распространению...