Відбувся перший снайперський турнір серед спецпризначенців пам’яті Богдана Бігуса. ФОТО

-

Читайте также

На полігоні однієї з частин ССО відбувся перший снайперський турнір, присвячений пам’яті Богдана Бігуса, загиблого у 2019 році в районі Шумів неподалік окупованої Горлівки, повідомляє АрміяInform.

Змагання почалися з трьох пострілів з гвинтівки Barrett, з якою Богдан виконував бойові завдання на сході і яку тепер передали його бойовому товаришу. А далі на учасників чекали непростих десять стрілецьких вправ.

У програму ввійшли вправи з військового снайпінгу на великі відстані на густість і точність влучань, вправи поліцейського снайпінгу на короткі відстані по маленьких мішенях, якими тут були курячі яйця й цукерки «Чупа-чупс». Стрільбу за правилами PRS — з нестандартних положень, проводили по металевих гонгах. Військовим марксменам на завершення турніру довелося поборотись і в захопливій вправі «Дуель», де стрільцям знадобилася хороша фізична підготовка.

Неймовірна спека й сильний вітер у 5-6 метрів за секунду, а на певних ділянках і до 10 метрів на секунду, внесли корективи у змагання й результат стрільби. Саме тут досвідчені марксмени мали певні переваги над молодшими колегами.

Цей турнір є одним з етапів підготовки снайперів до змагань на першість Сил спеціальних операцій, який заплановано на серпень. Традиційно, що саме хмельничани серед переможців і призерів останніх змагань снайперів-спецпризначенців. Це результат надзвичайно великого бойового досвіду, важких і виснажливих тренувань у будь-яку пору року й погоду.

Як повідомляла група ІС, на базі Школи підготовки снайперів 169-го Навчального центру визначили кращих снайперів серед підрозділів Сухопутних військ ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Хрустальные мечты «МиГ» о палубных истребителях пятого поколения

Буквально на прошлой неделе я освещая “новинки” на авиасалоне МАКС-21 в материале "Мертвый «МиГ» на международной выставке макетов МАКС-2021"...