Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій з початку операції Об’єднаних сил відремонтували понад 430 будинків мирних мешканців Донецької і Луганської областей, повідомляє прес-центр штабу ООС.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Протягом минулого тижня особовий склад ДСНС був задіяний у ремонтно-відновлювальних роботах у Мар’їнці, Красногорівці, Гранітному і Чермалику і відновив 13 будинків. Усього з початку ООС українськими рятувальниками було відновлено 431 житловий будинок, що постраждали в ході бойових дій.

ГСЧС ремонт

Рятувальники також беруть участь у роботі пунктів надання допомоги цивільному населенню в контрольних пунктах в’їзду-виїзду. Медичну та психологічну допомогу на КПВВ було надано 1210 цивільним особам.

КПВВ пункт помощи ГСЧС

Техногенна та протипожежна обстановка в зоні ООС залишається контрольованою, запевнили в штабі.

 

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, за минулий тиждень піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об’єднаних сил 68 разів залучалися для проведення робіт по обстеженню та розмінуванню територій. Ними було обстежено 48 га території, вилучено та знешкоджено 137 вибухонебезпечних предметів (всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 4020 разів, обстежено 5551 га території та 16,29 га акваторії, вилучено та знешкоджено 21819 ВНП).