Васильківська бригада тактичної авіації успішно завершила навчання на Київщині: опубліковані фото

-

Читайте также

У Васильківській бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» завершилось командно-штабне навчання під керівництвом командувача повітряного з’єднання генерал-лейтенанта Анатолія Кривоножка. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр».

Основними елементами які відпрацьовувались в ході навчань є забезпечення авіаційної підтримки частин Сухопутних військ, які здійснюють контрнаступальні дії, вивід бригади з-під удару з веденням бойових дій та перебазуванням частини сил на оперативні аеродроми. А також практичне застосування авіаційних засобів ураження по наземним цілям на авіаційному полігоні.

Варто зазначити, що під час навчань перевірено злагодженість та ефективність роботи підрозділів забезпечення частини. Особовий склад підрозділу охорони практично відпрацював заходи щодо блокування літака-порушника, який був примушений до посадки на аеродром черговими силами.

Після успішного виконання поставлених завдань винищувачі повернулись до місця постійної дислокації. Визначений особовий склад бригади який залучався до навчань відпрацював поставлені завдання в повному обсязі та в установлені терміни.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше протитанкові артилерійські резерви ЗСУ провели навчання на Херсонщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Сдать Украину»: зачем в Кремле запустили очередную антиамериканскую утку

«США готовятся сдать Украину», — такой посыл наблюдается в российских СМИ. При этом кремлевские пропагандисты в этом контексте ссылались...