Вартові українського неба показали, які РЛС надійшли цьогоріч у війська. ФОТО

-

Читайте также

Впродовж року до військових частин протиповітряної оборони Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил України надійшли радіолокаційні станції, які виготовляють українські підприємства.

Про це кореспондентам АрміяInform розповів представник Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони полковник Владислав Шостак.

До війська впродовж року надійшла продукція КП «НВК «Іскра» — трикоординатні модифіковані радіолокаційні станції 35Д6 та сімейства 80К6, а також уже перевірена часом П-18 «Малахіт», яку виробляє НВП «Аеротехніка-МЛТ».

80К6 — радіолокатори з підвищеною точністю виявлення висоти

Сімейство 3D радіолокаторів кругового огляду малих, середніх та великих висот із підвищеною точністю виявлення висоти, координатним і трасовим виходами, які можна використовувати як інформаційну ланку в підрозділах Повітряних сил та ППО для контролю й керування повітряним рухом або у складі зенітних ракетних військ для видачі цілевказівок ЗРК.

Станції забезпечують виявлення, супровід і вимір координат повітряних об’єктів та їх шляхову швидкість в умовах без завад і під час впливу природних та штучних перешкод. Як і в умовах їх комбінованого впливу. Також вони видають інформацію про повітряну обстановку на автономні засоби відображення та взаємодіють з командними пунктами АСУ.

35Д6М виявляє малорозмірні повітряні цілі

Цей мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду призначений для виявлення й державного розпізнавання цілей на малих та середніх висотах в умовах впливу активних і пасивних завад із видачею координатної й трасової інформації. Радіолокатор здатен працювати як у складі сучасних автоматизованих систем ППО, так і на видачу цілевказівок зенітним ракетним комплексам.

Високу мобільність, надійність, завадозахищеність і стабільність роботи передавача цінують наші локаторники, а у ворога вона викликає зубний скрегіт.

П-18 «Малахіт» — ефективна протидія Stealth-технологій

Ця наземна рухома радіолокаційна станція дальнього виявлення метрового діапазону хвиль є глибокою модернізацією аналогової РЛС П-18 старого парку й монтується на шасі КрАЗ. У результаті модернізації вдалося значно поліпшити характеристики виявлення, автоматичного супроводу траєкторій руху повітряних об’єктів. Станція забезпечує прийом даних від інших РЛС і радіовисотоміру. Обмін радіолокаційною інформацією відбувається за наданими каналами обміну даних в узгодженому протоколі. Радар може виявляти цілі на відстані до 400 км, та ті, що рухаються зі швидкістю до 1000 м/с, і супроводжувати до 256 із них.

У РЛС є ефективний захист від імпульсних і активних шумових завад. На екрані оператора відображається шумова доріжка, за якою можлива візуальна оцінка завадової обстановки на певній частоті й визначення напрямку на джерело завад.

Як повідомляла група «ІС», Україна повністю замістила російські комплектуючі РСЗВ «Град».

загрузка...

Свежее

Пережившую блокаду жительницу Петербурга не пустили на кладбище из-за Путина

В Санкт-Петербурге в 78-ю годовщину снятия блокады Ленинграда временно ограничен допуск людей на Пискаревское мемориальное кладбище, которое должен был...