В ЗСУ проведено змагання з ремонту ракетно-артилерійського озброєння. ФОТО

-

Читайте также

У Оперативному командуванні «Схід» Збройних Сил України проведено змагання на краще відділення з ремонту ракетно-артилерійського озброєння серед підпорядкованих військових частин з метою підвищити професійний рівень особового складу та виробити практичні навички у володінні озброєнням і військовою технікою.

Конкурс складався з випробувань у трьох номінаціях: спортивна — естафета; тактична медицина — евакуація пораненого з танку та надання йому долікарської допомоги; професійна – повне розгортання та згортання майстерні МРС-АР, пуск генератора майстерні, установка та укладка крана-стріли, неповне розбирання та збирання 14,5 мм КПВТ.

Всі військовослужбовці показали високі теоретичні знання, практичні навички та велике бажання перемогти.

За підсумком конкурсу перше місце виборола команда 532-го окремого ремонтно-відновлювального полку, другими та третіми стали ремонтники 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка та 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

Як повідомляла група ІС, у «Десні» танкісти ЗСУ пограли «у танчики» по-дорослому.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В казарме университета Минобороны РФ произошел крупный пожар. ВИДЕО

В центре Москвы в ночь на пятницу, 24 сентября, произошло масштабное возгорание на территории общежития военного университета Минобороны РФ....