В ЗСУ показали, як українські військові долають перешкоди на БМП: опубліковано фото

-

Читайте также

Військові із 93-ї ОМБр «Холодний Яр» показали, як українські механіки-водії долають перешкоди на БМП-2. Відповідний допис із фотографіями був опублікований на сторінці бригади у соціальній мережі Facebook.

«Завжди моторошно спостерігати, як цих різких та норовливих гігантів – БМП-2 – заганяють на трал. А ще проїжджають на них колійні мости та виконують інші вправи з водіння. Особливо, коли це роблять молоді механіки-водії, у яких обмаль досвіду.

Та рука досвідчених інструкторів з 93 бригади Холодний Яр не здригнеться. Вони чітко та зрозуміло підкажуть, що треба робити. А якщо щось не вдасться, то… схопляться за голову. Бо якщо із проходженням перешкод на «бесі» щось не вдається, то це, повірте, видовище не для слабкодухих.

Але коли досвідчені та загартовані в боях механи, вони ж інструктори на навчаннях, опановують себе, беруться до справи, «машинки» оживають, заводяться й знову готові до долання будь-яких перешкод. Хоч у навчанні, хоч у бою», — йдеться у повідомленні бригади.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як в ЗСУ визначають кращий взвод РХБ захисту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Недовольных в Сибирь: новоизбранные депутаты Госдумы обратились к Путину с инициативой

Президент России Владимир Путин провел видеоконференцию с лидерами партий, прошедшими в Госдуму, сообщает «Радио Свобода». На посту спикера Госдумы восьмого...