В ЗСУ нагородили кращих військових, які відзначилися на війні з окупантами. ФОТО

-

Читайте также

З нагоди Дня захисника України, що відзначається щороку 14 жовтня, в підрозділах та частинах Об’єднаних сил відбулося нагородження кращих військовослужбовців, які виконують завдання за призначенням у районі проведення бойових дій.

Про це повідомляє прес-служба ООС на своїй сторінці у Facebook.

За мужність та відповідальність, стійкість і рішучість під час виконання військового обов’язку почесні відзнаки від Міністра оборона України та начальника Генерального штабу отримали десятки хоробрих та професійних захисників держави.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Солдатів, сержантів та офіцерів оперативно-тактичного угруповання «Схід» вітав заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко. Воїнів ОТУ «Північ» нагородив перший заступник начальника Головного управління персоналу ГШ ЗС України генерал-майор Микола Думенко.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Нагороди від начальника Генерального штабу ЗС України кращим захисникам держави зі складу Об’єднаних сил підрозділів прямого підпорядкування вручив Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко. Також він висловив подяку за віддану службу та щирі побажання злагоди, миру і перемоги.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на Донбасі окупанти продовжують обстрілювати ЗСУ з гранатометів та мінометів.

загрузка...

Свежее

Как выглядит оккупированная Ялта после наводнения. ВИДЕО

Туристы, которым «посчастливилось» побывать на отдыхе в оккупированной Ялте и застать аномальные ливни, делятся кадрами, во что превратила город...