В зоні ООС збили російські безпілотники. ФОТО

-

Читайте также

В зоні проведення операції Об’єднаних сил військовослужбовці ЗСУ збили безпілотники російсько-окупаційних військ.

За повідомленням пресцентру ООС, підрозділи ЗС України, які залучені до виконання завдань в районі ООС, здійснюють активну та успішну боротьбу з БПЛА противника. Лише з початку травня цього року військовослужбовцями ООС збито два таких літальних апарати.

Перший такий випадок стався 3 травня, на Світлодарському напрямку, неподалік селища НОВОЛУГАНСЬКЕ. Збитий безпілотник був переобладнаний для скидання боєприпасів та здійснення дистанційного мінування. Він містив компоненти, вироблені на підприємствах військового призначення Російської Федерації.

6 травня, на Маріупольському напрямку, поблизу селища ГРАНІТНЕ безпілотник противника, що вів повітряну розвідку, був подавлений засобами РЕБ та збитий вогнем зі стрілецької зброї. Як виявилось, цей БПЛА типу «ТАХІОН», виготовляється ТОВ «Іжмаш – Безпілотні системи» РФ. Він знаходиться на озброєнні сухопутних військ держави-агресора.

Також повідомляється, що з початку поточного року відмічається значне збільшення кількості застосування російсько-окупаційними військами безпілотних літальних апаратів. Метою таких дій є проведення повітряної розвідки, видача цілевказань, коригування вогню, дистанційне мінування місцевості, а також скидання вибухових пристроїв.

Зафіксовані факти є прямими та незаперечними доказами російської військової агресії проти України. Вказані БПЛА будуть використані як доказ причетності Росії до військового конфлікту на Сході України.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира

загрузка...

Свежее

НАТО приостановит эксплуатацию истребителей, которые ремонтировались в РФ

Атлантический совет хочет приостановить эксплуатацию истребителей МиГ-29, ремонтируемых в России, после инцидента с падением самолета в море в Болгарии....