В зоні ООС відбулись тренування танкових «двійок». ФОТО

-

Читайте также

У зоні проведення операції Об’єднаних сил відбулися практичні заняття танкового підрозділу, що входить до складу ОТУ «Схід». Екіпажі танків Т-64Б1 відпрацювали елементи тактичного маневрування, повідомляє АрміяInform.

Як розповів командир танкової роти капітан Олександр, основне завдання для екіпажів було — перевірка вміння здійснювати вправи бойового застосування танків у складі двох машин, так званих двійок: «Бойовий досвід показує, що це найбільш ефективний та оптимальний спосіб вогневої підтримки підрозділів на полі бою. Зокрема екіпажі під час практичних занять відпрацювали вправи — «штани» та «карусель». Саме такі елементи бою були кров’ю перевірені під час бойових дій на Сході країни».

«Характер ландшафту, де переважають степи і відкриті ділянки місцевості з балками та лісосмугами, примушують танкістів діяти у складі невеликих груп з постійною зміною позицій і безперервним маневруванням. Наприклад, під час танкової каруселі бойові машини постійно змінюють положення на місцевості в межах опорного пункту або на підходах до рубежу оборони противника для того, щоб перешкодити противнику вести прицільний вогонь. А вправа «штани» дозволяє вести вогонь по черзі, прикриваючи один одного з двох вогневих позицій, зокрема із засідки», — пояснив він.

Під час маневрування танкові екіпажі пройшли 18 різних перешкод: підйом 18 градусів, зруйнований міст, тунель з траншеєю, рів, подолання великої колоди довжиною 10 метрів, розташованої на висоті 40 сантиметрів та інші.

При підбиванні підсумків занять керівник відмітив високий рівень взаємодії екіпажів, а також майстерність механіків водіїв, які попри дуже спекотну погоду і постійну пилову завісу, яка перешкоджала огляду, вміло керували бойовими машинами.

Як повідомляла група «ІС», у «Десні» для танкістів створили всепогодний підводний полігон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Доба в ООС: окупанти вели вогонь із забороненого озброєння, у ЗСУ є поранений

Упродовж минулої доби, 15 жовтня, російсько-окупаційні війська 8 разів порушили режим припинення вогню, з них 4 рази із застосуванням...