В зоні ООС тренувалися у стрільбі зенітники. ФОТО

-

Читайте также

На полігоні в зоні ООС у районі відведення важкого озброєння підрозділи окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха вправлялися у майстерності з бойової стрільби з зенітних установок ЗУ-23-2, повідомляє пресцентр Операція об’єднаних сил.

Тренування вартових неба проходило методом практичних стрільб бойових обслуг ЗУ-23-2 по повітряних цілях, які летять на різних висотах. Замість безпілотників в якості мішеней використовували освітлюючі 120 мм міни.

Оцінюючи дії бойових обслуг зенітників, керівник занять зазначив, що бійці діяли впевнено та професійно.

Як повідомляла група ІС, у полку «Азов» відбувся польовий вихід усього особового складу зенітно-ракетного дивізіону. Протягом двох тижнів на азовському полігоні тривали навчання та злагодження розрахунків ЗУ-23-2 та техніки МТ-ЛБ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Бригада 200: стало известно о смерти еще одного оккупанта на Донбассе

Российская Федерация продолжает нести потери в войне против Украины на Донбассе. Из сообщений в социальных сетях стало известно о...