В зоні ООС проведено профілактичні контрдиверсійні заходи у місті на Донеччині. ФОТО

-

Читайте также

Підрозділами Об’єднаних сил вживаються усі можливі заходи щодо профілактики та недопущення здійснення протиправних дій, які становлять загрозу для мирного населення та інтересів держави в зоні ООС.

Силами угруповання з контрдиверсійної боротьби було здійснено оперативно-профілактичне відпрацювання міста Дружківка на Донеччині. Під час профілактичних заходів силами розшукових груп були виявлені особи, які можуть бути причетні до діяльності незаконних збройних формувань, проведені бесіди з місцевим населенням та силами мобільних блок-постів перевірено транспортні засоби, на наявність у них небезпечних предметів та незаконних речовин, повідомляє пресслужба угруповання Нацгвардії України Об’єднаних сил.

«Дружківка – це місто на підконтрольній Українській території, проте у ній досить багато людей, які допомагають або працюють з групами незаконних збройних формувань. Тому, угрупованням з контрдиверсійної боротьби операції Об’єднаних сил, який очолює підрозділ Національної гвардії України, було проведено там оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи триватимуть і надалі, для того, щоб мирним громадянам не загрожувала небезпека», – пояснив військовослужбовець Нацгвардії.

Також, в ході відпрацювання міста була отримана оперативна інформація, щодо місцезнаходження схрону озброєння в околицях Дружківки. За результатом відпрацювання оперативної інформації, у лісі, біля діючого залізничного моста та автомобільної дороги, військовослужбовці знайшли: протитанкові міни – 2 шт., подовжений інженерний заряд (СЗ-4П) – 1 шт., запальну міну-гранату – 1 шт., універсальний малогабаритний кумулятивний заряд – 1 шт., реактивну протитанкову гранату (РПГ-22) – 8 шт., цинк патронів калібру 5-45 мм. – 1 шт., близько п’ятисот патронів калібру 7,62 мм.,  наступальну ручну гранату (РГД-5) – 5 шт., ручну оборонну гранату (Ф-1) – 3 шт., та інше.

Вказане озброєння у встановленому законом порядку зареєстрували поліцейські, а вилучили та знешкодили рятувальники ДСНС.

Як повідомляла група ІС, правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання у населеному пункті Мілове у Луганській області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российский газовый шантаж: Молдова начала закупать газ у Польши

Молдова закупила 1 млн кубометров природного газа у Польши после того, как переговоры с российским "Газпромом" о новом контракте завершились провалом....