В Україні зв’язківці «вдихнули життя» в недіючий аеродром: опубліковані фото

-

Читайте также

В Повітряних Силах ЗСУ провели командно-штабні навчання. До навчань залучили органи управління та бойові підрозділи одразу двох повітряних командувань – «Центр» та «Схід». Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міноборони.

У рамках цих навчань для забезпечення практичних дій авіації на оперативних аеродромах, зокрема тих, що зовсім недавно стали до строю, розгорнули засоби зв’язку та радіотехнічного забезпечення (РТЗ) польотів.

Так, мобільні підрозділи зв’язку та РТЗ військових частин Повітряних Сил ЗС України виконали 300-кілометровий марш і швидко розгорнули штатні технічні засоби на одному з оперативних аеродромів. Усього за добу летовище, що з першого погляду здавалося недіючим, почало приймати літаки. Це стало можливим лише завдяки копіткій і злагодженій роботі колективу зв’язківців на чолі із заступником командира батальйону зв’язку та РТЗ бригади тактичної авіації майором Андрієм Волковим.

Якісно виконати завдання військовим не завадила навіть природа, хоч і внесла корективи в перебіг навчань. Через різку зміну погодних умов підрозділи вимушено терміново згорнули частину технічних засобів і розгорнули їх повторно з іншим напрямком посадки. За словами зв’язківців, для справжніх профі подібні речі не проблема, а лиш чергова нагода відточити навички.

– Ці навчання є чудовою демонстрацією професіоналізму наших військових. Вони на практиці довели, що здатні за короткий термін і з мінімальною кількістю засобів виконати поставлене завдання та забезпечити ефективну роботу авіації в умовах, максимально наближених до бойових, — зазначив начальник управління зв’язку та інформаційних систем штабу Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Сергій Юхновський.

Варто також зазначити, що навчаннями керував командувач виду генерал-полковник Сергій Дроздов, який перевіряв злагодженість та бойову роботу всіх підрозділів. У підсумку він дав високу оцінку підрозділам зв’язку й подякував особовому складу за якісно виконану роботу.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше авіатори бригади транспортної авіації успішно випробували модернізований стартовий командний пункт. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Москва обурена розвитком української мови в Україні

У Міністерстві закордонних справ РФ поскаржилися на те, що в Україні українська мова приходить на зміну російській у різних...