В Україні завершився другий день штабних переговорів між Командуваннями Сухопутних військ ЗСУ та НАТО. ФОТО

-

Читайте также

Завершився другий день штабних переговорів між Командуваннями Сухопутних військ ЗСУ та НАТО. Під час спільних переговорів штабів НАТО та Сухопутних військ ЗС України офіцери альянсу з українськими колегами завершили роботу в синдикатах, повідомляє Служба зв’язків Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Протягом двох днів вони працювали за напрямками у 9 групах, відповідно до J-структури стандартів НАТО. По завершенню роботи було підведено підсумки із визначенням подальших кроків для поглиблення співпраці та покращення сумісності.

По завершенню підведення підсумків командувач Сухопутних військ ЗС України та командувач Сухопутних військ НАТО провели брифінг для представників засобів масової інформації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Как Лукашенко обманул Путина с признанием Крыма

30 ноября случилось то, что могло случиться семь лет назад — Лукашенко признал временно оккупированный Крым "российским". Только тогда...