В Україні відкрили центр кібербезпеки. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Президент Зеленський відкрив «Кіберцентр UA30», фахівці якого мають запобігати віртуальним атаками на українські об’єкти.

«Вважаю, що в цілому це — вітрина того, що Україна дійсно змінюється і не просто на словах, що у нас відкриваються такі центри. Це — перший центр в Україні. Нормальний перший початок, прекрасний центр, головне, щоб люди, які знаходяться в «червоній команді» [у Кіберцентрі], працювали на державу Україна», — зазначив Зеленський під час презентації центру, яка велася наживо на сторінці Офісу глави держави.

Президент також підкреслив, що відкриття центру є початком і далі процес продовжуватиметься. Він нагадав, що незабаром має відбуватися презентація університету, який готуватиме фахівців для сфери безпеки, у тому числі й кібербезпеки. Глава держави переконаний, що Україна повинна «ростити професіоналів» і «пропонувати їм тут реальну роботу, а вони нам запропонують безпечне життя».

Нагадаємо, робоча група при Національному координаційному центрі кібербезпеки РНБО схвалила проект Стратегії кібербезпеки України на 2021–2025 роки. Основою для розроблення документу стали Стратегія нацбезпеки та досвід кращих світових практик, зокрема країн ЄС, США, Японії тощо.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Бригада 200: стало известно о смерти террориста из Кропивницкого. ФОТО

Бригада 200 российских террористов на Донбассе пополнилась новым членом. Из сообщений в социальных сетях стало известно о смерти боевика...