В Україні вдало модернізували відому систему залпового вогню. ФОТО

-

Читайте также

Модернізована система залпового вогню, яка отримала позначення БМ-21УМ і назву «Берест», була за власний кошт розроблена підприємством «Шепетівський ремонтний завод», що входить до концерну Укроборонпром.

Про це пише інформагентство Міноборони «Армія Inform».

Проєкт являє собою глибоку модернізацію існуючого комплексу БМ-21 «Град». Її суть у заміні існуючих агрегатів, а також у застосуванні нових пристроїв. Всі комплектуючі − українського виробництва, що значно знижує вартість виробу й виключає імпортозалежність. «Берест» здатний замінити у військах морально й фізично застарілі ще радянські «Гради».

Проєкт «Берест» передбачає збереження основних особливостей базового зразка і декількох його агрегатів. Водночас тут замінять найрізноманітніші вузли та встановлять сучасні пристрої. За даними розробників, це дозволяє оптимізувати виробництво, підвищити технічні характеристики й поліпшити бойові якості комплексу.

Встановлення додаткових десяти пускових труб збільшує мобільність і потужність «Бересту» для враження цілей з різних позицій, без додаткової перезарядки боєкомплекту.

Розробники проєкту відмовилися від базового шасі застарілого «УРАЛ». Тепер використовується шасі КрАЗ-5401НЕ. Це потужна вантажівка з повнопривідним двохосьовою базою з комфортною і зручною для розрахунку чотиридверною кабіною.

Екіпаж на марші й під час стрільби може перебувати в кабіні з дворядним розташуванням сидінь. Наявність деяких нових приладів дозволяє йому здійснювати підготовку до стрільби і вести вогонь, не покидаючи кабіни. Робочі місця екіпажу оснащено всім необхідним обладнанням – пультом управління, пусковою установкою, навігаційною системою і засобами зв’язку. Планується встановлення бортового комп’ютера, який дає змогу в режимі онлайн приймати координати та розвіддані для ураження цілей.

Нещодавно проведено успішні ходові випробування «Береста»,   вирішено замінити шини на потужніші, для збільшення прохідності авто на місцевості.

Як повідомляла група ІС, на підприємстві «Мотор-Січ» модернізували гелікоптер Мі-8МСБ-В для авіації ВМС ЗС України.

загрузка...

Свежее

Официальная страница «Спутник V» манипулирует информацией о вакцинах — аналитики

Российский производитель вакцины «Спутник V» использует свою официальную страницу в Twitter, чтобы манипулировать информацией и распространять пропаганду о западных...