В Україні провели успішні випробування мобільного радіолокаційного комплексу. ФОТО

-

Читайте также

Мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У» пройшов заводські випробування. Комплекс розробив науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація», що входить до складу концерну «Укроборонпром».

Радіолокаційний комплекс виготовляється для потреб ЗС України в рамках державного оборонного замовлення, повідомляє пресцентр Укроборонпрому.

РЛК «Мінерал-У» виявляє та класифікує надводні об’єкти на відстані до 500–600 км завдяки пасивному каналу, а дорозвідку можна проводити з використанням активного каналу.

На першому етапі було перевірено технічні параметри кожної частини комплексу окремо: потужність передавача, чутливість приймача, час затримки, технічні властивості тощо. Під час другого етапу радіолокаційний комплекс було встановлено на шасі Tatra 8х8, після чого випробувано у цілому.

Фахівці підприємства перевіряли дальність виявлення цілей, роботу в широкому спектрі частотних діапазонів, мобільність комплексу та інші параметри. За підсумками випробувань «Мінерал-У» було визнано таким, що відповідає заявленим тактико-технічним характеристикам.

Нагадаємо, в Києві в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України пройшла спеціалізована виставка новітніх зразків озброєння та техніки «Цифрове майбутнє армії», де Міноборони представило зразки високоточної зброї, бронетанкової техніки, засобів розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби та БПЛА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Британский миллиардер призвал бизнес сплотиться для противостояния Путину и поддержать Украину

Британский миллиардер и основатель корпорации Virgin Ричард Брэнсон выразил поддержку Украине. Он призвал лидеров бизнеса объединиться и отстоять суверенитет...