В Україні презентували новий сучасний великокаліберний кулемет: подробиці та фото

-

Читайте также

Новий великокаліберний вітчизняний кулемет Snipex LASKA K-2 від приватної харківської компанії «ХАДО-Холдінг» калібру 12,7х108 мм презентували на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека», яка проходить у Києві, інформує ресурс «Діфенс Експрес»

На виставці LASKA був представлений в «піхотному» варіанті, однак є «уніфікованим», тобто після певного переобладнання кріплень, зброя може бути встановлена на будь-яку техніку.

Український кулемет має масу близько 30 кг, оснащений планкою Picatinny для встановлення додаткового обладнання й має легко змінний ствол.

Живлення здійснюється з пластикової стрічки, штатна коробка з якою містить 80 патронів.

Загалом Snipex LASKA K-2 має типові для сучасних видів такого озброєння технічні параметри – прицільна дальність до 2 км, швидкострільність – 500-600 пострілів за хвилину, початкова швидкість кулі – 890-910 м/с.

За словами розробників, їх кулемет можна випускати й в іншому, натовському калібрі — 12,7х99 мм.

Наразі Snipex LASKA K-2 завершує попередні заводські випробування, які мають довести надійність та заявлені технічні характеристики нового виробу й при успішному проходженні державних випробувань та відповідному замовленні від силових структур може бути одразу запущений у серійне виробництво.

Нагадаємо, група ІС інформувала, що на виставці продемонстрували багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки для охорони периметра і кордонів «Скорпіон-3».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Інформаційні атаки Кремля не завадять співпраці України з Пакистаном

Українські експортери озброєння активно відвойовують втрачені позиції на світових ринках. І це важко не помітити. Адже останнім часом від...