В Туреччині спустили на воду новий український корвет. ФОТО

-

Читайте также

В Туреччині у неділю, 2 жовтня, відбувся спуск на воду нового українського протичовнового корвету «Гетьман Іван Мазепа». Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська.

«Сьогодні в Туреччині мала честь спустити на воду корвет, який служитиме Україні і водночас матиме турецьке серце. Протичовновий корвет типу Ada «Гетьман Іван Мазепа» буде першим кораблем такого класу для Військово-Морських сил України», — зазначила Зеленська.

Корвет «Гетьман Іван Мазепа» класу Ada буде адаптований до всіх існуючих типів протикорабельних ракет. Планується, що його включать до складу ВМФ України у 2024 році.

Нагадаємо, роботи зі створення нового українського корвета розпочалися у січні 2021 року, була нарізана сталь та формувалися секції. У вересні 2021 року відбулася закладка корабля.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

В окупованому Мелітополі з’явились листівки з попередженням рашистів. ФОТО

В тимчасово окупованому Мелітополі на вулицях українські патріоти розклеїли листівки, в яких попередили рашистів і колаборантів про відповідальність за...