В Сухопутних військах ЗСУ визначили кращих снайперів: опубліковано фото

-

Читайте также

На базі Школи підготовки снайперів 169-го Навчального центру імені князя Ярослава Мудрого визначили кращих снайперів серед підрозділів Сухопутні війська ЗСУ. Про це йдеться у повідомленні на сторінці навчального центру «Десна» в соціальній мережі Facebook.

«Незручні положення, зміна локацій, використання додаткової табельної зброї — і це не всі вправи на вміння та навички, які виконували на час та майстерність конкурсантами протягом двох днів змагань. Кожен з учасників виклався максимально, але, як і в будь-якому змаганні — переможець має бути. Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу! Кожен із вас — кращий, адже ви, хоч і тихо, але дієво, захищаєте нашу Україну від ворога!», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові показали, як снайпери вдосконалюють свої навички.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як снайпери-нацгвардійці покращували професійні навички. ФОТО

На базі навчального полігону військової частини 3012 Нацгвардії  пройшли заняття із снайперами. Керівники занять зокрема розповідали про новий зразок...