В США завершили виробництво нового супутника попередження про ракетний напад. ФОТО

-

Читайте также

Для отжатой недвижимости в центре Донецка оккупанты ищут арендаторов

Боевики "ДНР" объявили о поиске арендатора для отжатого объекта недвижимого имущества, который расположен в оккупированном Донецке по адресу переулок...

Дело Украины против РФ в ЕСПЧ: прокуратура Крыма готова предоставить материалы

Прокуратура Крыма и Севастополя заявила о том, что готова продолжать предоставлять материалы для подготовки межгосударственных исков против Российской Федерации....

Зятя Медведчука, которого подозревают в мошенничестве, отправили на повышение

Зять пророссийского политика Виктора Медведчука Андрей Рюмин, который уже 14 лет женат на дочери главы политсовета ОПЗЖ Ирине, возглавил...

Оборонна компанія Lockheed Martin оголосила про завершення будівництва нового супутника попередження про ракетний напад SBIRS GEO-5. Як зазначає компанія, створення супутника на геосинхронній навколоземній орбіті з інфрачервоною системою космічного базування – першого військового космічного супутника, побудованого на новому модернізованому супутнику-носії Lockheed Martin LM2100 – було завершено всього за п’ять років.

Така швидкість для створення супутників в наші дні є нечуваною, пишуть «Економічні новини» з посиланням на Defence-blog.

Створений в рекордно короткі терміни і без додаткових витрат держави на модернізацію SBIRS GEO-5 є першим військовим космічним супутником, створеним на основі модернізованого модульного супутника-носія LM2100. SBIRS GEO-6, запуск якого почнеться в 2022 році, також будується на базі нового носія, розробленого для забезпечення швидкості і стійкості.

«Роль SBIRS як постійного захисника на орбіті від глобальних загроз балістичних ракет ніколи не була більш важливою». Тільки в 2019 році SBIRS зафіксував майже тисячу пусків ракет, що приблизно вдвічі більше, ніж за попередні два роки», — каже Том МакКормік, віце-президент Lockheed Martin за системами безперервного інфрачервоного випромінювання (OPIR).

«Завершення виробництва складного супутника попередження про ракети в складних умовах COVID-19 є величезним досягненням і є свідченням професіоналізму Lockheed Martin і прихильності безпеці нашої країни», – зазначив капітан Алек Кук, керівник робіт зі складання, випробування і запуску GEO-5/6.

Lockheed Martin-built SBIRS GEO-5 Mission Warning Satellite in Acoustic Testing

SBIRS GEO-5 і GEO-6 повинні приєднатися до угруповання супутників попередження про ракетний напад Космічних сил США, оснащених потужними скануючими і інфрачервоними датчиками спостереження, які захищають країну цілодобово. Ці датчики збирають дані, які дозволяють військовим США виявляти запуски ракет, підтримувати оборону від балістичних ракет, розширювати збір технічної розвідки і підвищувати ситуаційну обізнаність на полі бою.

Будівництво SBIRS GEO-5 було офіційно завершено 29 жовтня 2020 року. Новий супутник попередження про ракетний напад готовий до запуску в 2021 році.

Як повідомляла група ІС, в Космічних силах США прийнятий в експлуатацію радар спостереження, здатний відстежувати крихітні об’єкти на низькій навколоземній орбіті.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Командування об’єднаних сил ЗСУ доставило гуманітарний вантаж шпиталю у Дніпрі. ФОТО

Пацієнтам Військово-медичного клінічного центра Східного регіону, що у Дніпрі, передано 16 багатофункціональних ліжок та ортопедичних матраців на загальну суму...