В СЦКК показали, як Україна готується до ремонту моста в Станиці Луганській. ФОТО

-

Читайте также

Подайте Христа ради: глава РПЦ Кирилл пожаловался на нехватку денег

Глава РПЦ Кирилл жалуется на нехватку денег. 18 октября он обратился к россиянам с просьбой "сплотиться вокруг...

Барселона в огне: в городе столкновения сепаратистов и праворадикалов

В столице Каталонии в ночь на 18 октября возобновились массовые беспорядки. Начались они 14 октября, когда стало...

Российское качество: от “грязной нефти” к “грязной пшенице”

Стало известно о том, что импортер забраковал пшеницу, выращенную в России. Так, Вьетнам отказался от партии зерна...
Українська сторона продовжує проводити підготовчі роботи по відновленню зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1 — «Станиця Луганська».

Про це з посиланням на Українську сторону СЦКК повідомляє прес-служба ООС.

«Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона продовжує проводити підготовчі роботи по відновленню зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1», — йдеться у повідомленні.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Сили та засоби ТОВ «Укртрансміст» проводять роботи в районі 7, 8 опори лівої сторони мосту, з покладання бетонних плит під фундамент тимчасового (обхідного) мосту, встановлення металоконструкцій під опори тимчасового (обхідного) мосту та роботи з підсилення полотна технологічної дороги від правої частини мосту.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

У свою чергу, представники ДП «Станично-Луганського райавтодору» здійснюють ремонтні роботи з прибирання узбіччя та встановлюють тросові огорожі.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

«Також варто зазначити, що на українській стороні, поблизу розлому мосту, постійно працюють волонтери та представники Червоного Хреста, які надають соціальну допомогу населенню», — підкреслюється у повідомленні.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Наголошується, що українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ свою готовність до запланованих робіт з відновлення мосту.

Українська сторона звернула увагу, що незаконні збройні формування РФ не виконали взяті на себе зобов’язання щодо демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення №1, а саме: не виведений особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ з нарукавними нашивками синього кольору, так званого СЦКК та не прибрана фортифікаційна споруда, безпосередньо на мосту (синій кунг з логотипом СЦКК).

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група ІС, 5 вересня окупаційна влада через представників ОБСЄ повідомила українську сторону про відсутність посадової особи, яка може прийняти відповідне рішення на проведення підготовчих робіт з відновлення моста. Також було повідомлено про відсутність відповідних інструкцій та детального плану будівництва. Таким чином роботи з відновлення зруйнованої частини мосту, в черговий раз, були заблоковані представниками НЗФ РФ.

Свежее

«Газпром» на лопатках: Миллер готов договариваться с «Нафтогазом»

Уже в начале следующего месяца российский «Газпром» получит новые исковые требования от «Нафтогаз-Украина» на $11 млрд. Такую компенсацию потребует украинская компания за...

Адвокат сообщил, как оккупанты обходятся с украинским политузником Приходько

Незаконно задержанного оккупантами проукраинского активиста Олега Приходько содержат в СИЗО №-1 г. Симферополь. В течение уже пяти дней ему не передают передачу...

Это может быть интересно