В РФ популяризують військові злочини своїх найманців у Сирії: подробиці і фото

-

Читайте также

На сторінці під назвою “Спєциальниє подраздєлєнія Россіі” в російській соцмережі “Вконтактє” продаються футболки, вартістю $20, із зображенням російського найманця з ПВК “Вагнер”, пише «Духовний фронт України».  

Цей чоловік відомий тим, що потрапив на відеозапис, на якому кілька російськомовних людей в уніформі забивають жертву кувалдою, потім відрізають їй голову ножем, відрубують руки лопатою, вішають тіло за ноги і підпалюють, супроводжуючи свої дії сміхом і схвальними вигуками.

Російська «Новая газєта» виклала в мережі два нових відео вбивства сирійця Мохаммеда Тахи Ісмаїла Аль-Абдулли (він же Хаммаді Тах Аль-Бут), здійсненого 2017 року найманцями з російської ПВК Вагнера, що належить Євгенію Прігожину – другу і «кухарю» Путіна.

У російських військових колах намагалися виправдати жорстоке вбивство жителя Сирії найманцями з ПВК «Вагнера». Як вважає ветеран одного з російських спецпідрозділів Сергій Мазур, ситуація вимагала від росіян вчинити саме так.

Як повідомляла група «ІС», названо ім’я російського найманця ПВК Вагнера — учасника жорстокої страти в Сирії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США попал в аварию пассажирский поезд, есть погибшие. ФОТО и ВИДЕО

В результате аварии в американском штате Монтана сошел с рельсов пассажирский поезд. Погибли три человека, еще около 50-ти –...