В РФ облили фарбою щойно встановлений пам’ятник жертвам політичних репресій. ФОТО

-

Читайте также

У місті Тайшет Іркутської області Росії невідомі вандали облили фарбою пам’ятник жертвам політичних репресій. Акт вандалізму був вчинений минулої ночі, фарбою залитий напис на меморіальній дошці, повідомляє «Радіо Свобода».

Сам пам’ятник був встановлений лише кілька днів тому у новоствореному сквері. За часів масових репресій на території Тайшетського району існував відомий табір для ув’язнених – «Тайшетлаг». Крім того, через станцію Тайшет проїжджали репресовані, яких етапували до Східного Сибіру і на Далекий Схід.

В останні роки в різних містах Росії почали з’являтися пам’ятники Йосипу Сталіну, в роки правління якого були організовані найбільш масові репресії за весь час існування СРСР.

Зазвичай ці пам’ятники відкривають на приватних територіях, в основному біля будівель обкомів КПРФ. 24 червня скульптуру Сталіна відкрили в місті Бор Нижньогородської області Росії. І хоча місцева влада виступила проти, поліція все ж відмовилася порушувати адміністративну справу, а триметровий пам’ятник Сталіну визнали «декоративною садовою фігурою».

Як повідомляла група «ІС», в РФ підлітки загасили Вічний вогонь.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Погони під рясами: як РПЦ з моменту свого створення служить владі

Служила усім московським правителям, від Сталіна до Путіна з тою різницею, що при Сталіні була слухняною виконавицею наказів, а...