В регіонах рф піднімається хвиля протестів проти мобілізації і війни. ФОТО

-

Читайте также

Страшний сон путінського режиму, здається, стає реальністю. Росіяни вражені останніми рішеннями Кремля щодо мобілізації. По країні звучать заклики виходити на антивоєнні акції протесту. А в деяких регіонах рф люди вже вийшли на вулиці з плакатами проти мобілізації і війни.

Перші світлини з таких акцій надійшли з Улан-Уде. Кілька десятків людей вийшли на протест.

Чи буде ця хвиля масовою, чи рабське нутро більшості росіян переможе, стане зрозуміло найближчим часом. Але вже сьогодні путінські прокурори розпочали залякування населення.

Московська прокуратура попередила про відповідальність за заклики та участь у неузгоджених протестних акціях. У повідомленні відомства йдеться, що заклики до мітингів можуть кваліфікувати як адміністративку (порушення порядку організації мітингу) або як кримінальне правопорушення (статті про дискредитацію зс рф, залучення неповнолітнього до вчинення антигромадських дій та масових заворушень).

Як повідомляла група «ІС», антивоєнні рухи в рф закликали російських солдатів здаватись в полон Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

ЗСУ показали роботу РСЗВ «Буревій». ВІДЕО

Українські захисники показали, як працює нова реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Буревій". "Ця РСЗВ - розробка українських конструкторів, покликана замінити...