В районі проведення ООС нагородили воїнів-десантників: подробиці та фото

-

Читайте также

Під час поїздки до районів проведення Операції Об’єднаних Сил, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк відвідав підпорядковані військові частини та підрозділи українського десанту, де ознайомився зі станом справ, заслухав командирів та посадових осіб щодо обстановки в зонах їхньої відповідальності, поспілкувався з військовослужбовцями, інформує прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

З нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, який відзначається щорічно 21 листопада, Євген Мойсюк вручив воїнам-десантникам відомчі відзнаки та цінні подарунки.

– Дякую Вам за сумлінну службу, мужність та високий професіоналізм! Бажаю Вам та Вашим родинам щастя, міцного десантного здоров’я, достатку та нових звершень. І нехай, Наш небесний покровитель Архістратиг Михаїл й надалі оберігає Вас!, – відзначив командувач ДШВ ЗСУ, звертаючись до десантників.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у Краматорську було урочисто відкрито пам’ятний знак «Символ військової звитяги БМД-1» на честь мужності і героїзму воїнів ДШВ, ССО та морської піхоти під час боїв на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Швеции заявили о существенном росте военной активности РФ в Балтийском море

Шведские военные фиксируют возросший уровень военной активности РФ в Балтийском море, в том числе «элементы, которые отличаются от нормальной...