В районі ООС визначили кращий артилерійський розрахунок: подробиці і фото

-

Читайте также

Завершились змагання на кращий артилерійський розрахунок між підрозділами військових частин, що виконують бойові завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил. Участь у заході взяли 28 бойових обслуг, повідомили в штабі ООС.

Команди змагалися за першість у двох номінаціях: під час спортивної номінації оцінювались навички та вміння особового складу витримувати фізичні та психологічні навантаження в процесі військово-професійної діяльності та стрільби зі стрілецької зброї. У спеціальній номінації – вміння та практичні навички особового складу з тактичної і технічної підготовки та бойової стрільби артилерійським пострілом.

Від імені Командування ООС переможців привітав заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, який вручив кращим артилерійським підрозділам та військовослужбовцям грошові премії, цінні подарунки та грамоти.

Як повідомляла група «ІС», українські військові з бригади імені Чорних Запорожців показали свої вміння та навички на змаганнях на кращий артилерійський розрахунок.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сила санкций: Беларусь все ближе к финансовому коллапсу

Власти Беларуси убеждают, что все в экономике хорошо, налогов собрано рекордно много и посему проблем с бюджетом нет. При...