В районі ООС рятувальники за тиждень близько сотні разів розміновували територію

-

Читайте также

Піротехнічні розрахунки ДСНС протягом тижня 93 рази залучалися до очищення місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури від вибухонебезпечних предметів в районі проведення ООС. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ООС в соціальній мережі Facebook.

Також, вони виконували ремонтні роботи та супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро- та водопостачання.

Піротехнічними розрахунками було обстежено понад 104 га території, вилучено та знешкоджено 1091 вибухонебезпечний предмет.

У пунктах надання допомоги населенню, що розташовані на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надано допомогу 137 особам.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ДПСУ опублікувала звіт про тиждень роботи в районі ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Путин ввел огромные штрафы за раскрытие личных данных силовиков

Теперь в РФ за раскрытие личных данных силовиков и их близких, о мерах безопасности, применяемых в отношении должностного лица...