В районі ООС пройшли навчання українських резервістів: опубліковано фото

-

Читайте также

В районі проведення Операції об’єднаних сил відбулися навчання підрозділів резерву, які входять до складу оперативно-тактичного угруповання «Північ». Умови виконання завдань були максимально наближені до бойових, йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони України.

Керування діями підрозділів велося з передового пункту управління, що був розгорнутий у визначеному районі. Отримавши бойовий наказ, танкові й артилерійські підрозділи висунулися в район проведення навчань.

Танкові підрозділи здійснили нічний марш в умовах обмеженої видимості, розосередили техніку і замаскували її у заданому районі. Вдень танкісти висунулися на вогневі рубежі, під час руху виявляючи та знищуючи умовного противника.

Артилеристи зосередилися в основному на управлінні системою вогню та визначенні цілей умовного противника.

Як повідомив керівник цих навчань, підрозділи резерву показали високий рівень взаємодії та злагодженості на різних етапах навчання, а саме під час висування на визначені рубежі, розгортання сил та засобів, маскування, застосування різноманітних тактичних прийомів протидії противнику.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Півдні України пройшли масштабні навчання реактивної артилерії ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Банки России потеряли $2 млрд на крушении российского госдолга: подробности

Крупные вложения в российский госдолг, которые были сделаны государственными банками России ради спасения госбюджета от гигантского дефицита в прошлом...