В постійній готовності: в районі проведення ООС тренувалися авіаційні навідники. ФОТО

-

Читайте также

В районі проведення Операція об’єднаних сил, на одному з аеродромів Донеччини, відбулись тренування передових авіанавідників та груп бойового управління гелікоптерів, повідомили в Міноборони України.

На аеродромі захисники практикувалися у наведенні Мі-8 на наземні цілі та умовно «знищувати» ворога.

«Ми відпрацювали практичні тренування, в ході яких, в першу чергу, були виконані вправи з курсу бойової підготовки. Всі нормативи військовики виконали на відмінно, – розповідає передовий авіаційний навідник Віталій.

Командування Об’єднаних сил дотримується Мінських домовленостей у повному обсязі та проводить тренування без реального застосування авіаційного озброєння. Проте, у разі загострення обстановки на лінії зіткнення, армійська авіація готова виконувати завдання за призначенням у повному обсязі.

Слід підкреслити, що подібні тренування проводяться постійно. Авіанавідники вдосконалюють власну фаховість та відпрацьовують зв’язок з екіпажами гелікоптерів.

Як повідомляла група «ІС», танкові підрозділи НГУ та ЗСУ провели бойове злагодження в районі ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Премьер России обвинил бизнес в резком росте цен на продукты

Резкое ускорение продовольственной инфляции в России явилось результатом «жадности» отдельных производителей и торговых сетей, заявил премьер-министр РФ Михаил Мишустин,...