В місті на Луганщині виявлено схрон з боєприпасами. ФОТО

-

Читайте также

Прокурорами Луганської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил спільно зі співробітниками поліції, СБУ та ДСНС на території міста Лисичанськ Луганської області під час огляду місця події виявлено та вилучено схрон боєприпасів.

За повідомленням пресслужби Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, до вказаного незаконного арсеналу боєприпасів належать 113 одиниць пострілів ПГ-7Л, ПГ-7М, ПГ-7С, ПГ-7СІ, ПГ-7ВР, ОГ-7В, ОГ 9-М1, ПГ-9С та ПГ-9, 14 одиниць мін ТМ-62М та ТМ-62ПЗ, корпус міни 82 мм та гранати Ф-1, 8 одиниць гранат РКГ-ЗЕМ, одна граната РКГ-3М ТГ-45, 9 одиниць підривачів О-4М та 5 одиниць запалів до гранат РКГ-3, 16 одиниць пороховий заряд ПГ-7ПЛ, 10 одиниць порохових двигунів ПГ-15П, ОГ-15П, 2 одиниці димових шашок УДШ, 1330 одиниць 14,5 мм набоїв та 542 одиниці 7,62 мм набоїв.

Походження виявлених боєприпасів встановлюється. Проводяться слідчі дії і тривають оперативні заходи щодо встановлення осіб, у тому числі з числа військовослужбовців, причетних до незаконного поводження з боєприпасами.

Як повідомляла група ІС, СБУ виявила у Луганській області три схованки терористів з бойовими засобами ураження. Схрони було облаштовано у Щастинському районі за 3-5 км від лінії розмежування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в ООС: окупанти тричі відкривали вогонь, у ЗСУ є поранений

Упродовж поточної доби, 25 жовтня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із...