В Києві презентували посібник щодо протидії гібридним загрозам: опубліковано фото

-

Читайте также

В Центральному будинку офіцерів ЗСУ урочисто презентували посібник для керівників державних органів “Міжвідомче та міжнародне співробітництво при виявленні та протидії гібридним загрозам”. Він був підготовлений Центром оборонних реформ за підтримки Урядового офісу з євроатлантичної інтеграції та Міністерства оборони Великої Британії в рамках Платформи Україна-НАТО по вивченню досвіду гібридної війни, повідомляє видання Guildhall.

В презентації взяли участь народні депутати України, представники посольств країн НАТО та ЄС, керівники та співробітники органів національної безпеки та оборони України, експерти Національного інституту стратегічних досліджень, що є партнерами Центру оборонних реформ.

Як пояснив на заході автор посібника керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк, головною метою видання є надання методичної допомоги керівникам державних органів як в Україні, так і в країнах НАТО в процесах організації міжвідомчої та міжнародної взаємодії при ранньому виявленні, аналізі та прогнозуванні гібридних загроз, а також при плануванні та здійсненні заходів проактивної та реактивної мітигації, стримування та протидії таким загрозам.

Відповідно до моделей організації такої взаємодії, детально описаних в посібнику, пропонується створення Національної агенції по протидії гібридним загрозам, що має здійснювати координацію загальноурядових зусиль в цій сфері, спільний Україна-НАТО розвідувальний центр по моніторингу ворожих гібридних активностей та академічну платформу для вивчення діяльності російських спецслужб. В своїх виступах учасники презентації висловили підтримку концепції та запевнили, що продовжуватимуть співпрацю з метою її практичного втілення.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Расовая дискриминация и финансирование терроризма: суд ООН назначил второй раунд объяснений по делу Украины против РФ

Международный суд ООН назначил второй раунд письменных объяснений по делу Украины против Российской Федерации относительно систематических нарушениях Международной конвенции...