В Івано-Франківську відтворили бій солдатів НКВС з бійцями УПА. ФОТО

-

Читайте также

Депортацію українців з Прикарпаття, яка відбувалася протягом 1945-1951 років минулого сторіччя, у суботу, 17 жовтня, відтворили учасники товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» на Вічевому майдані в Івано-Франківську, інформує Суспільне.Карпати.

Франківці та гості міста побачили військово-історичну реконструкцію, як радянська влада виселяла українців з етнічних земель.

Глядачі стали свідками «справжнього» бою солдатів Комісаріату внутрішніх справ СРСР із бійцями Української повстанської армії.

Для відтворення подій реконструктори використали справжні піхотні та снайперські гвинтівки, кулемет, автомати та військову техніку.

Аби уникнути скупчення людей під час пандемії коронавірусу, автори ідеї пообіцяли ще тричі відтворити бій у неділю, 18-го жовтня, о 12:00, 14:00 та о 16:00.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, влада міста Львів відмовилася передавати Росії рештки агента НКВС Миколи Кузнєцова.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній поздоровив вірян з 1033-літтям Хрещення Руси-України

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надіслав послання преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім українським православним вірним...