В екстремальних умовах: як бійці НГУ та ДПСУ готувались до навчань «Rapid Trident-2021». ФОТО

-

Читайте также

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що в селі Старому на Київщині, завершилась комплексна міжвідомча підготовка підрозділів Бригади швидкого реагування НГУ та Державної прикордонної служби України до багатонаціональних навчань «Rapid Trident-2021». У підготовці також взяли участь і представники медичних підрозділів Збройних сил України, повідомили у НГУ.

Навчання проводили представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи (операція «UNIFIER») Збройних Сил Канади в Україні. Близько двадцяти канадських інструкторів передавали свій досвід українським військовим.

Під час заключної фази підготовки було відпрацьовано розробку бойового наказу для батальйону, роботу на командному пункті у ході проведення операцій (дії в наступі та в обороні), а також масову евакуацію поранених.

«Програма цієї підготовки включала в себе підготовку штабу батальйону (MDMP), управління роти та порядку управління військами (TLP), а також з інженерної справи (мінна безпека), ведення бою в умовах населеного пункту (URBAN OPS), спеціальних тренувань зі зв’язку, картографії, навігації та орієнтування на місцевості. Але особливу увагу ми звернули на тактичну медицину, адже саме ці заняття допомагають відточити навички, що допомагають збереженню життя українських військовослужбовців під час виконання ними бойових завдань», – сказала під час проведення брифінгу командир операції «UNIFIER» Збройних Сил Канади в Україні підполковник Мелані Лейк.

У свою чергу начальник департаменту професійної підготовки Головного управління Національної гвардії полковник Костянтин Плетко відмітив, що тактичні навчання проводились в умовах максимально наближених до бойових та реалістичної імітації поранених.

«Ми вдячні канадській стороні за проведення комплексної підготовки підрозділів Національної гвардії та Державної прикордонної служби України до багатонаціональних навчань. У такому форматі вона проводилась вперше і досягла позитивних результатів. Військовослужбовці отримали той багаж знань та практичних навичок, який допоможе їм під час виконання службово-бойових завдань та збереже життя», – сказав полковник Костянтин Плетко.

За словами начальника управління міжнародного співробітництва Головного управління НГУ полковника Володимира Грабчака такий вид підготовки є максимально ефективним, адже крім імітації бойових дій створюється і відповідна психологічна обстановка, яка тренує поведінку військовослужбовця в екстремальних умовах.

Група «ІС» повідомляла,  як на навчаннях «Три мечі-2021» пройшли перші тренінги і «бої».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Кухар Путіна» Пригожин хоче купити французьких журналістів

Не зареєстрований фонд «боротьби з репресіями», фінансований "кухарем Путіна", намагається замовляти антизахідну джинсу в європейських виданнях. Про це пише Media...