В ДПСУ підготували черговий набір операторів ПЗРК «Ігла»: опубліковано фото

-

Читайте также

В центрі підготовки Державної прикордонної служби завершилася підготовка чергового набору операторів переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла» та розрахунків зенітної установки ЗУ-23-2. Про це йдеться у повідомленні видання Ukrainian Military Pages.

Оператори ПЗРК «Ігла», під час занять та кваліфікаційного заліку виконали стрільби з навчального тренажера, вразивши визначені умовні цілі. Розрахунки 23-мм спареної зенітної установки ЗУ-23-2 також відпрацьовували стрільбу по наземних цілях.

Оперативна зенітно-артилерійська прикордонна застава входить до складу Донецького прикордонного загону, який виконує службово-бойові завдання вздовж лінії зіткнення з російсько-терористичними військами у межах Донецької області.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, що у полку «Азов» відбулися масштабні командно-штабні навчання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Навчання ЗСУ: морський спецназ ССО зачистив «захоплений» корабель Берегової охорони США. ФОТО

Морський спецназ Сил спецоперацій Збройних Сил України минулого тижня провів тренування на кораблі Берегової охорони США Hamilton. Про це...