В Донецькій області армія рф обстріляла школу з укриттям для цивільних — фото

-

Читайте также

Армія російської федерації обстріляла школу в місті Миколаївка Донецької області. В навчальному закладі було облаштоване укриття для цивільного населення. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Школу, в якій було облаштоване сховище для цивільних, обстріляли російські окупанти у Миколаївці. Обстріл (попередньо, ракетою С300) стався близько 5-ї ранку, у сховищі на той час перебувало дванадцятеро людей, серед яких двоє дітей та людина з інвалідністю», — повідомив Кириленко.

За даними голови ОВА, загарбники цілили «просто у будівлю школи», унаслідок ворожого обстрілу стався обвал стін.

Облаштоване в школі сховище, за словами Кириленка, витримало — постраждалих серед людей, які там перебували, немає. До цього часу відсутня інформація стосовно однієї людини, яка працювала в школі, пошуки її тривають.

«Цинізм і безглузда жорстокість окупантів безмежні: ця школа немає нічого спільного з військовим об’єктом, місцеві цивільні переховувалися там від численних обстрілів, які росіяни регулярно здійснюють по місту», — зауважив голова ОВА.

Він наголосив, що безпечних місць у Донецькій області немає, тож місцевим слід виїжджати в більш безпечні регіони країни. Усю необхідну допомогу в переміщенні влада забезпечить.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, армія рф обстріляла фосфорними боєприпасами село в Запорізькій області.

Свежее

На Миколаївщині побільшало «мисливців» за дронами, є результати

Влада Миколаївської області у співпраці з Повітряними силами Збройних Сил України створила мобільні групи добровольців з перехоплення іранських дронів....