В цьому році Укроборонпром передав замовникам майже 450 одиниць озброєння: інфографіка

-

Читайте также

Илон Маск готовится к испытанию прототипа ракеты для полета человека на Марс

Илон Маск заявил, что примерно через неделю намерен запустить прототип космической ракеты Starship, который разрабатывается его компанией SpaceX для...

Ликвидация шахт в ОРДЛО: главарь террористов распорядился начать процедуру закрытия

Спустя 4 месяца с момента заявления оккупационных властей на Донбассе о "реорганизации предприятий угольной промышленности" в ОРДЛО начали процедуру...

В Бундестаге подтвердили законность санкций США против «Северного потока — 2»

Санкции США против немецких компаний, связанных со строительством газопровода "Северный поток - 2", не являются явным нарушением международного права....

Підприємства ДК «Укроборонпром» в 2020 році передали замовникам 443 одиниці нового, модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки. Про це йдеться у повідомленні на сайті концерну.

Зокрема, за два квартали поточного року замовники отримали 32 одиниці нової та 272 одиниці відремонтованої бронетехніки; 6 відновлених одиниць авіаційної техніки; майже сотню одиниць високоточної зброї та боєприпасів; 42 одиниці різних видів радіолокаційної техніки, радіозв’язку та іншої спеціальної техніки. 

Окрім того, у першому півріччі 2020 року судноремонтні підприємства Концерну відремонтували три малих броньованих артилерійських катери та один десантний. 

У підсумку, попри особливий режим роботи, введений в ДК «Укроборонпром» у березні у відповідь на надзвичайну ситуацію з коронавірусом в Україні, підприємства Концерну виконали 95% виробничого плану першого півріччя та реалізували продукції на суму 12,8 млрд грн. Для порівняння, у 2019 році за цей же період було реалізовано продукції на суму 12,9 млрд. грн.

Бронетанкові підприємства Концерну за перші 6 місяців роботи у 2020 році виконали 99% плану з виготовлення ОВТ та реалізували продукції на суму 3,3 млрд грн, що втричі більше обсягів минулого року – у 2019 було реалізовано продукції на 933 млн грн. 

Також більше, ніж у першому півріччі 2019 року підприємства Концерну реалізували радіолокаційної техніки та спецпродукції для радіозв’язку. Так, у 2019 було реалізовано всіх видів цієї продукції на 640 млн грн, а у 2020 році – на 700 млн грн. 

Обсяг реалізованої продукції авіабудівними підприємствами Концерну склав 53 млн грн, що майже дорівнює аналогічному періоду 2019 року. 

Високоточної зброї та боєприпасів у першому півріччі 2020 року було реалізовано підприємствами УОП на 24 млн грн, що навіть на 3% більше від плану. 

Нагадаємо, другий квартал першого півріччя 2020 року підприємства Концерну відпрацювали в «особливому режимі» – частковому простої або позмінній роботі з мінімальною кількістю працівників, задіяних у виконанні виробничих планів та контрактів.

Окрім національного карантину на виробничі показники оборонних підприємств Концерну у першому півріччі також вплинуло затвердження державного оборонного замовлення із затримкою у 3 місяці, і, відповідно, запізна контрактна кампанія – підприємства оборонпрому почали отримувати перші аванси за контрактами тільки наприкінці квітня. По-друге, введення основними партнерами України у сфері ВТС карантинних заходів призвели до скасування всіх виставкових заходів, офіційних візитів, випробувань, приймально-здавальних робіт, що вплинуло на обсяги реалізованої продукції на експорт. 

Водночас, за підсумками першого півріччя “Укроборонпром” отримав 14,4 мільярдів гривень чистого доходу, що майже так само, як в минулому році; і 480 млн грн чистого прибутку, що на 7% краще показників минулого року. При цьому, рентабельність EBITDA збільшилася майже вдвічі – до 14% у 1 кварталі 2020 порівняно з 8% за цей же період 2019.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше авіаремонтний завод «Укрорборонпрому» реалізував продукції на 130 млн грн.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В «Укроборонпроме» опровергли фейк пропаганды РФ о приостановке контракта с Перу

ГП «Антонов» продолжает выполнять работы по постройке среднего транспортного самолета Ан-178 по заказу Министерства внутренних дел Республики Перу. Об...

«Кровавый маркер готовящихся провокаций»: в Нагорный Карабах забросили десант российских пропагандистов

Жителям столицы Нагорного Карабаха - Степанакерта - следует быть настороже, поскольку в их город уже заброшен десант российских журналистов, среди которых военкор “Комсомольской правды”...

Twitter ввел санкции против пропагандистов Кремля: что известно

Twitter ввел санкции против российского пропагандистского информагентства «РИА Новости». Соцсеть удалила из поисковой выдачи аккаунт, сообщают в соцсетях. Пользователи, которые не были подписаны на страницу...