Україну відвідала делегація збройних сил Канади на чолу з командиром операції UNIFIER. ФОТО

-

Читайте также

У суботу, 21 листопада, до Національної академії сухопутних військ завітала делегація ЗС Канади на чолі з командиром операції Unifier підполковником Сарою Хір.

Як повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, під час зустрічі начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук коротко ознайомив іноземних гостей зі структурою, завданнями та діяльністю навчального закладу. Він також наголосив на значному внеску канадської армії у підготовку підрозділів Збройних Сил України.

«Тренувальна місія Збройних сил Канади в Україні UNIFIER вже давно стала невіддільною частиною з вишколу бойових підрозділів українського війська. І надзвичайно приємно і відповідально, що найбільші зусилля наші канадські друзі та партнери зосередили саме у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ», — звертаючись до присутніх, зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Також під час зустрічі було обговорено результати спільної роботи й окреслено напрямки подальшої співпраці. На завершення зустрічі відбувся обмін сувенірами, після чого канадські військовослужбовці оглянули експозицію академічного музею та навчально-матеріальну базу навчального закладу.

Як повідомляла група ІС, 13 листопада, Національну академію сухопутних військ відвідали представники ЗС Королівства Данії на чолі з аташе з питань оборони при посольстві в Україні капітаном 1-го рангу Феліксом Еббестадом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

США зосередяться на зриві постачання іранської зброї до рф

Спецпредставник США по Ірану Роберт Маллі заявив, що Іран не збирається відновлювати ядерну угоду, тому влада США зосередиться на...