Українського спортсмена, який викликав на бій Усика, мобілізували до ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

Українського борця вільного стилю Богдана Грицая, який викликав на бій Олександра Усика, мобілізовано до Державної прикордонної служби України.

Про це Богдан Грицай написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Богдан розповів, що він мав готуватись до Олімпійських ігор, які повинні розпочатись цього тижня. Кабмін спільно з Міністерством освіти та науки ліквідували Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного.

Спортсмен вважає, що рішення посадовців – незаконне. Він тренувався та працював у коледжі упродовж 12 років. Грицай додав, що перед ним був вибір – поїхати на Олімпійські ігри або ж  дати супротив незаконним державним рішенням, які йдуть на догоду шахраям та українофобам.

26-річного борця греко-римського стилю спочатку виселили з гуртожитку, а потім незаконно звільнили. Після звільнення йому надіслали повістку до військкомату. Він пройшов медичну комісію та став військовим Державної прикордонної служби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Українського спортсмена, який викликав на бій Усика, мобілізували до ЗСУ. ФОТО

Українського борця вільного стилю Богдана Грицая, який викликав на бій Олександра Усика, мобілізовано до Державної прикордонної служби України. Про це...