Український «Руслан» доправив черговий медичний вантаж партнерам по НАТО. ФОТО

-

Читайте также

Український вантажний літак Ан-124-100 «Руслан» доставив до Польщі медичний вантаж в рамках програми стратегічних перевезень SALIS під егідою НАТО, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на прес-службу НАТО.

Літак прибув до Вроцлава 11 травня і привіз 56 тон медичних захисних екранів для обличчя і захисних костюмів для підтримки зусиль Польщі по боротьбі з пандемією COVID-19.

Зафрахтований SALIS літак Ан-124 вилетів з Тяньцзіня, Китай, і це була третя місія SALIS на запит Міністерства національної оборони Польщі. Всього в рамках цієї програми в Польщу було перевезено 170 тон медикаментів.

«Союзники і партнери по НАТО солідарні в боротьбі з пандемією COVID-19. Через НАТО країни допомагають один одному рятувати життя. Стратегічний повітряний транспорт для термінового медичного обладнання — це одна з багатьох можливостей, які ми використовуємо для розв’язання загальної проблеми», — сказала прес-секретар НАТО Оана Лунгеску.

Це одинадцята місія, виконана SALIS на підтримку союзників по НАТО. Програма SALIS забезпечує гарантований доступ до п’яти великих українських літаків Ан-124. Контракт з Antonov Logistics також передбачає доступ до літаків Ан-22, Ан-225 і Іл-76.

Як повідомляла група «ІС», Україна запропонувала НАТО спільно стримувати РФ у Чорноморському регіоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Турции разработали мини-ракету для БПЛА: что известно  о новинке

Специалисты турецкой оборонной компании Troy Teknoloji Savunma разработали новую мини-ракету для БПЛА и беспилотных наземных транспортных средств. Компания, созданная...