Український літак «Руслан» доправив у США супутник Space X: подробиці та фото

-

Читайте также

Авіатранспортний підрозділ компанії «Антонов» завершив транспортування найбільшого супутнику за усю історію перевезень українського вантажного підприємства. Про це у Facebook повідомили «Авіалінії Антонова».

Зазначається, що завантаження контейнеру з супутником Space X відбулося у французькому аеропорту Blagnac міста Тулуза, який було доставлено до пункту призначення в аеропорт KTTS Nasa Shuttle Landing Facility, Тітусвілл, США.

Також повідомляється, що, власне лише завантаження і розвантаження супутника, який важив 55 тонн, зайняло п’ять годин.

Вантаж був перевезений на борту одного із семи літаків АН-124 «Руслан» флоту «Антонов» у спеціально побудованому контейнері, розробленому компанією Airbus.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, український літак «Мрія» доставив до Ізраїлю з США елементи системи ПРО «Залізний Купол».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Нефть 6 часов лилась в реку»: в России произошла очередная экологическая катастрофа

В республике Коми РФ произошла еще одна экологическая катастрофа: в реку Колва разлилась нефть из трубопровода компании «Лукойл». Об...