Український генерал відзначений високою нагородою США. ФОТО

-

Читайте также

Генерал-майора запасу Збройних Сил України Володимира Гаврилова відзначено орденом «Легіон Пошани». Цю почесну нагороду від імені президента США Дональда Трампа йому особисто вручив американський посол в Україні.

Так відзначено українця за значний внесок у розбудову спроможностей обох країн у відбитті загроз у регіоні, передає інформагентство Міноборони «Армія Inform».

Орден «Легіон Пошани» — військова нагорода США, її вручають військовослужбовцям Збройних сил США, а також військовим дружніх держав за виняткові й видатні заслуги та досягнення у службі в надзвичайних умовах.

У 2015 році Володимира Гаврилова призначили на посаду аташе з питань оборони України в США. Впродовж трьох наступних років він активно займався зміцненням двостороннього співробітництва в сфері оборони між нашими країнами та отриманням допомоги у відбитті російської агресії.

Після звільнення в запас у 2018 році Володимир Гаврилов почав активно займатися не менш важливою проблемою — спортивною реабілітацією важкопоранених воїнів. Передусім звернув увагу на тих воїнів, що зазнали каліцтв, ампутацій, утратили зір. Як він розповів під час спілкування з АрміяInform, під час реабілітації наголос роблять на спортивних змаганнях, яким передує тривала підготовка.

Як повідомляла група ІС, 92 бійця, які брали участь в боях під Іловайськ в серпні 2014 року, нагороджені волонтерськими нагородами на пам’ятному заході у Харкові, присвяченому 5 річниці Іловайської трагедії.

Свежее

Кожен другий торговий центр в росії опинився під загрозою закриття

Близько 200 торгових центрів по всій росії перебувають на межі банкрутства, а найближчим часом до них можуть додати ще...