Український генерал відзначений високою нагородою США. ФОТО

-

Читайте также

Как убивали американца на Донбассе. Дубль 3

Я сегодня немножко удивился с утра. Сейчас расскажу почему. Утром я увидел на сайте Обозреватель вот такую новость,...

Нічні вогні передової: що відбувається в зоні ООС на Луганщині. ВІДЕО

Російські окупанти не припиняють свої збройні провокації в зоні бойових дій на сході України, зокрема, на ділянках,...

Глава ПЦУ получил в США премию по правам человека. ФОТО

Православная церковь Украины продолжает завоевывать международное признание. Как стало известно, предстоятель ПЦУ митрополит Киевский и всея Украины...

Генерал-майора запасу Збройних Сил України Володимира Гаврилова відзначено орденом «Легіон Пошани». Цю почесну нагороду від імені президента США Дональда Трампа йому особисто вручив американський посол в Україні.

Так відзначено українця за значний внесок у розбудову спроможностей обох країн у відбитті загроз у регіоні, передає інформагентство Міноборони «Армія Inform».

Орден «Легіон Пошани» — військова нагорода США, її вручають військовослужбовцям Збройних сил США, а також військовим дружніх держав за виняткові й видатні заслуги та досягнення у службі в надзвичайних умовах.

У 2015 році Володимира Гаврилова призначили на посаду аташе з питань оборони України в США. Впродовж трьох наступних років він активно займався зміцненням двостороннього співробітництва в сфері оборони між нашими країнами та отриманням допомоги у відбитті російської агресії.

Після звільнення в запас у 2018 році Володимир Гаврилов почав активно займатися не менш важливою проблемою — спортивною реабілітацією важкопоранених воїнів. Передусім звернув увагу на тих воїнів, що зазнали каліцтв, ампутацій, утратили зір. Як він розповів під час спілкування з АрміяInform, під час реабілітації наголос роблять на спортивних змаганнях, яким передує тривала підготовка.

Як повідомляла група ІС, 92 бійця, які брали участь в боях під Іловайськ в серпні 2014 року, нагороджені волонтерськими нагородами на пам’ятному заході у Харкові, присвяченому 5 річниці Іловайської трагедії.

Свежее

На роль основного оружия армии США претендует «экзотическая» винтовка: детали и фото

Перспективная винтовка RM277 с мощными 6,8-миллиметровыми патронами может стать основным стрелковым оружием армии США. В Пентагоне давно рассматривают...

В Крыму новая жертва «трассы смерти» «Таврида»: подробности и фото

На трассе «Таврида» в оккупированном Россией Крыму произошла новая крупная авария. По данным «ГИБДД» оккупационной власти, в результате ДТП с участием легкового автомобиля...

В зоне ООС прошли учения ПВО. ВИДЕО

В зоне проведения операции Объединенных сил на востоке Украины прошли учения войск противовоздушной обороны. Их целью была отработка действий по выявлению целей...

Это может быть интересно