Українські зброярі показали, як проходять випробування боєприпасів для підствольних гранатометів. ФОТО І ВІДЕО

-

Читайте также

Протягом листопада 2020 року український виробник боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів ТОВ «Спеціальне конструкторським бюро «ВЕКТОР-В» провело черговий етап заводських випробувань пострілів ВОГ-17В та ВОГ-40В. В рамках випробувань, під час яких було здійснено понад 100 пострілів бойових варіантів кожної з зазначених гранат, перевірялися системи самоліквідації та прямого наколу, пише «Defense Express».

За інформацією, що повідомили СКБ «ВЕКТОР-В», детонація всіх пострілів ВОГ-17В для 30 мм автоматичного гранатомету відбулася внаслідок прямого наколу, в той час як один із пострілів ВОГ-40В для 40 мм підствольного гранатомету здетонував за допомогою системи самоліквідації, що обумовлено особливостями полігону.

Високі вимоги до характеристик надійності та безвідмовності власних виробів, які ставить перед собою «СКБ «Вектор-В», були підтверджені в ході зазначених випробувань.

В основі українських боєприпасів лежить новий підривник ВМГ-МВ розробки СКБ «ВЕКТОР-В». В компанії наголошують, що вітчизняні боєприпаси забезпечують кращі параметри по точності та кучності стрільби — завдяки технологічності виробництва та застосуванню сучасних матеріалів, а також стабільних вибухових речовин європейського виробництва.

Наступним кроком, який дозволить забезпечити потребу Збройних Сил України в критично необхідних гранатометних боєприпасах та сприятиме посиленню обороноздатності України, є проведення чергового етапу державних випробувань виробів ТОВ «СКБ «ВЕКТОР-В» та прийняття їх на озброєння.

Слід заначити, що організація серійного виробництва 30-мм пострілів ВОГ-17В до автоматичного гранатомету АГС-17 та 40-мм пострілів ВОГ-40В для під ствольного гранатомету ГП-25 є життєво важливою для забезпечення надійного та бесперебійного постачання зазначеної номенклатури боєприпасів до українського війська.

Використання підствольних і автоматичних гранатометів в ході відбиття російської агресії під час Антитерористичної операції і Операції об’єднаних сил на Сході країни було обмеженим.

Основним стримуючим фактором застосування «індивідуальної артилерії піхотинців» в ході боїв стала відсутність достатньої кількості боєприпасів, які треба було закуповувати за кордоном в умовах, коли це можна було зробити лише у вкрай обмеженої кількості виробників.

Окрім вирішення поточних потреб обороноздатності та підвищення експортного потенціалу країни, налагодження серійного виробництва нових українських боєприпасів до автоматичних і підствольних гранатометів також дозволить реанімувати кілька українських підприємств, які досі

https://www.facebook.com/watch/?v=2731432817115589&t=0

Як повідомляла група «ІС», в Україні розпочалися державні випробування приладу спостереження для спецпризначенців ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

После российских выборов в ОРДЛО стремительно дорожают продукты

Как сообщают жители оккупированных территорий Донецкой области, после выборов в Госдуму грядет тотальное подорожание. Влетят цены на бензин, коммуналку...