Українські виробники презентували нові розробки засобів індивідуального захисту для військових. ФОТО

-

Читайте также

У Міноборони презентували нові розробки бронежилетів та інших засобів індивідуального захисту для військовослужбовців. Заступник міністра оборони Ігор Халімон провів зустріч із представниками двох українських науково-виробничих підприємств та чеським виробником, що залучались до розробки бронежилетів для потреб ЗС України.

Як повідомляє Міністерство оборони, виробники презентували зразки військової амуніції, зокрема засобів індивідуального захисту — бронежилетів, бронеплит та шоломів. Зокрема, було представлено балістичний жилет для танкістів та екіпажів бойових машин, у виробництві якого застосовано вогнестійкі арамідні волокна, покликані захищати від осколкових поранень.

Для вартової служби виробники запропонували бронеелемент — супінатор, що зменшує навантаження на хребет військовослужбовця і переносить вагу броні та додаткових елементів на пояс (ноги) чатового.

Зі свого боку, заступник міністра оборони висунув перелік необхідних вимог відповідності безпеки, практичності, технічних характеристик та цінової політики. Окрім цього, Ігор Халімон акцентував на необхідності проведення загальної наради із виробниками, які виготовляють товари за найкритичнішими напрямами виробництва, та зацікавлені у співпраці із Міноборони. Адже, за словами заступника міністра, оборонне відомство готове до діалогу та співпраці, щоб для потреб ЗСУ постачалась найякісніша продукція.

Як повідомляла група ІС, у Міноборони відбулася презентація військової амуніції від виробника засобів індивідуального захисту ТОВ «Харківський завод засобів індивідуального захисту» (ТМ Rarog).


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Премʼєр Норвегії анонсував багаторічну підтримку у відбудові України

Премʼєр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив про те, що Норвегія планує надавати всебічну підтримку нашій державі протягом тривалого часу. Про...