Українські військові випробували модернізовані зразки озброєння: опубліковано фото

-

Читайте также

На державному випробувальному полігоні ЗСУ «Алібей» відбувся черговий етап випробувань модернізованих зразків ракетного озброєння до систем «Град» та «Точка-У». Про це йдеться у повідомленні управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

У рамках практичних стрільб здійснено 4 успішних пуски: 2 рази зразком «Тайфун-1» (модернізований снаряд «Граду» зі збільшеною до 40 км дальністю) та 2 рази модернізованими та відновленими зразками ракет для «Точки-У».

У випробувальних пусках під загальним керівництвом заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанта Радіона Тимошенка брали участь представники Міністерства оборони, розробники, виробники модернізованих зразків та особовий склад визначених підрозділів Збройних Сил України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше унікальна радіолокаційна станція для ЗСУ успішно пройшла державні випробування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупанти залучали бойовиків для агітації на російському голосуванні в ОРДЛО — розвідка

Командування ЗС РФ на окупованій території в Донецькій та Луганській областях минулого тижня вживало активних заходів в інтересах проведення...