Українські військові провели на Донеччині святкову акцію “Радість дітям на Великдень”. ФОТО

-

Читайте также

Для понад трьох тисяч дітей Донеччини, що проживають у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення, за сприяння командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проведено святкову акцію “Радість дітям на Великдень”.

До святкових заходів, які є складовою національно-мистецького проєкту “ARTПЕРЕМИР’Я” цього разу долучилися актори Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженко, йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

— Турбота про щасливе життя українських дітей для нас не є обов’язком. Це в першу чергу — поклик серця, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, на даний час на території Донецької та Луганської областей дуже обмежена кількість театральних установ, які працюють системно. Саме тому, національно-мистецький проєкт “ARTПЕРЕМИР’Я”, діє не ситуативно, а на постійній основі.

— Впродовж кількох років, що реалізується проєкт, вже понад 12 тисяч дітей з населених пунктів, які наближені до лінії зіткнення відвідали вистави провідних театральних колективів України, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що під час проведення святкової акції “Радість дітям на Великдень”, усім глядачам військові передали ще й великодні смаколики, які до району проведення операції Об’єднаних сил були доставлені завдяки Корпорації «АТБ», Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, ПрАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів» та інших благодійників.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Донбас було доставлено тонни гуманітарного вантажу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Задержание Протасевича: в МВД Греции предоставили доказательства причастности спецслужб РФ  

Издание Vice со ссылкой на представителя МВД Греции заявило, что за белорусским журналистом Романом Протасевичем и его спутницей Софией...