Українські військові переймали досвід США з експлуатації автомобілів типу HMMWV. ФОТО

-

Читайте также

На базі забезпечення автомобільною технікою військової частини ЗСУ у Житомирській області інструкторами з США проведено інструкторсько-методичні заняття по експлуатації автомобілів типу HMMWV.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Заняття були проведені фахівцями технічного обслуговування, ремонту та водіями-інструкторами Національної гвардії США для військовослужбовців ЗСУ.

З українського боку досвід переймали начальники автомобільних служб, механіки та водії військових частин ЗС України, а також особовий склад цеху технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки іноземного виробництва ремонтно-відновлювальної бази автомобільної та спеціальної техніки.

Метою проведення інструкторсько-методичних занять було відпрацювання теоретичних та практичних питань щодо: підготовки водіїв — майбутніх інструкторів автомобілів HMMWV; передачі досвіду технічного обслуговування та ремонту цих автомобілів; розробки програм організації технічного обслуговування і ремонту та підготовки водіїв рівня командирів та менеджерів; розробки списків обладнання (інструментів) майстерень та обладнання для діагностики автомобілів HMMWV для всіх моделей, які експлуатуються українською стороною.

Участь фахівців США у таких заняттях ще раз підтверджує підтримку ЗСУ країнами партнерами у протистоянні з агресією Росії.

Як повідомляла група ІС, військовослужбовці 80-ї окремої десантноштурмової бригади ВДВ взяли участь в курсах професійної підготовки водіївінструкторів автомобілів HMMWV в Німеччині.

загрузка...

Свежее

Хроника преступлений ОПГ «Вагнер»: в Сети опубликовали документальный фильм

Современные войны существенно отличаются от тех, что описаны в учебниках истории. Прямые военные конфликты между странами в XXI веке...